Man at Work - Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-1338)

Állás leírása

Feladatok:

  • Részvétel a beszállítói auditokon
  • A beszállított alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk ügyintézése
  • 8D riportok kiértékelés
  • Zárolások, zárolt készletek kezelése
  • Válogatási és utómunkálati akciók szervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartása beszállítókkal a folyamatos minőségfejlesztés érdekében
  • A beszállító fejlesztő és eszkalációs programok támogatása

Elvárások:

  • Műszaki diploma
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gyártóterületen szerzett 1-2 éves tapasztalat (elektronikai előny)
  • PDCA, SPC, FMEA, APQP, PPAP, MSA8D módszerek ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, angol vagy német nyelvű önéletrajzát az palyazat@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1338-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-1338 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278-5661