Man at Work - Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (SQA) - Kecskemét (Referenciaszám: HM-476)

Állás leírása

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a saját gyártástámogató mérnökökkel
  • Felelősség a belső minőségügyi előírások, vevői szabványok előírásainak megfelelő dokumentáció, folyamatok, módszerek és gyakorlat kidolgozásáért, dokumentálásáért és bevezetéséért
  • Felelősség a helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetéséért, időbeni lezárásáért (pl: válogatási akciók)
  • Aktív részvétel a belső és külső auditokban, vállalati önértékelésekben
  • Szervezet felkészítése minőségügyi auditokra

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben, termelő vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Autóipari vagy műanyagos múlt preferált
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Minőségügyi technikák ismerete (pl. FMEA, 8D, CP, PPAP, MSA, SPC)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az allas@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-476-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-476 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494