Man at Work - Autófényező - Németország (Referenciaszám: NA-1757)

Állás leírása

Feladatok:

  • Gépjármű fényezéshez való előkészítése, csiszolás, kiegyenlítés - feltöltés, festékanyagok kimérése;
  • Víz alapú festékek használata
  • A fényezési művelet befejezése, munka minőségének ellenőrzése, hibák javítása;
  • Előny, ha kisebb autószerelési feladatokat is el tud látni pl. kerékcsere.

Elvárások:

  • Középszintű német nyelvtudás;
  • Legalább 1 éves releváns munkatapasztalat vagy szakirányú végzettség;
  • Saját autó + B kategóriás jogosítvány;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Részletes német nyelvű önéletrajz;

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés;
  • Versenyképes fizetés, ami tapasztalat és nyelvtudás mértékétől függően változhat;
  • Túlórapótlék;
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával;

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el német nyelvű önéletrajzát a kulfoldimunka@manatwork.hu email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NA-1757-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a +3620 288 2354-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben (9023) az Attila utca 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 8:00-16:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

Referenciaszám: NA-1757 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Adrienn
E-mail: nemeth.adrienn@manatwork.hu
Telefon: +3620 288 2354