Man at Work - Áruösszekészítő (Komissiózó) - Veszprém (Referenciaszám: NB-2105)

Állás leírása

Feladatok:

  • A logisztikai központ élelmiszer raktárában áru-összekészítési feladatok ellátása
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Pontos, hatékony munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Egy műszakos munkarend
  • Kimagasló jövedelem + pótlékok + teljesítmény prémium
  • Céges buszjárat
  • Kedvezményes étkezés
  • Változatos munka egy új, induló csapatban
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2105-ös referenciaszámot!

Részletekről érdeklődni lehet a 20/92-92-430-as vagy a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-2105 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56