Man at Work - Árumozgató munkatárs - Budapest (Referenciaszám: HK-2091)

Állás leírása

Feladatok:

  • Beérkezett anyagok tárolás feltételeinek biztosítása
  • Anyagok/áruk szállításra való előkészítése
  • Raktáron belüli anyagmozgatás (anyagmozgató gépek, eszközök segítségével)
  • Munka-, tűz- és balesetvédelmi előírásokat betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség és teherkötözői vizsga
  • Nehézgép vagy targonca kezelői végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 2 műszakos munkarend

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatás
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 21. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a projekt@manatwork e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Árumozgató munkatárs) és a pozícióhoz tartozó HK-2091-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/394-2362-es vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HK-2091 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hangyál Kata
E-mail: projekt@manatwork.hu
Telefon: +36 20 394 2362