Man at Work - AR Collector - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-2143)

Állás leírása

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői kintlévőségek, kifizetések, bank elemzése és könyvelése
  • Vevői folyószámla egyeztetések
  • Együttműködés a vállalat értékesítési osztályával
  • Havi zárási feladatok ellátása
  • Külső és belső auditok támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (pénzügyi/számviteli területen), vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kommunikációs szintű angol ÉS spanyol nyelvtudás
  • Pénzügy vagy számvitel területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • EXCEL ismeret
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, megbízhatóság, precizitás

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport 2010 óta működő Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a palyazat@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-2143-as referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es telefonszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-2143 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278-5661