Man at Work - Anyagvizsgáló technikus - Veszprém (Referenciaszám: HM-2250)

Állás leírása

Feladatok:

  • Alkatrészek minőségi vizsgálata (repedésvizsgálat)
  • Mágnespados vizsgálatok elvégzése, a gép szakszerű kezelés
  • Alkatrészek szerelése és becsomagolása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Fémipari alapképzettség előny
  • MT1 és MT2 minősítés előny
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Pontos, és önálló munkavégzés
  • Felelősség- és minőségtudatos szemléletmód
  • Két vagy három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálnak:

  • Munkába járás támogatása (Céges szerződéses buszjáratokat Veszprémen belül, ill. a buszpályaudvarról a műszakváltáshoz igazodva)
  • Kiemelkedő órabér
  • Műszakpótlékok
  • Havi cafeteria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés saját állományban
  • 1 hónap próbaidő
  • _Havi mozgó prémium, negyedéves bónusz (jelenléti, teljesítmény)
  • Éves prémium

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2250-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2250 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173