Man at Work - Alkalmi munkalehetőség - Országos (Referenciaszám: OE-1859)

Állás leírása

Feladatok:

  • Apró alkatrészek összeszerelése,
  • Gépkiszolgálás,
  • Könnyű fizikai munkák,
  • Csomagolás, címkézés,
  • Irodai adminisztráció,
  • Call center - bejövő hívások kezelése.

Elvárások:

  • Különböző munkatípusoknál különböző munkarend vállalása,
  • Pontosság, precízség - munkavégzés és munkaidő tekintetében,
  • Egyes munkatípusoknál alap számítógépes kompetenciák,
  • Megbízhatóság.

A munkáltató ajánlata:

  • Egyszerűsített foglalkoztatás,
  • Nem minimálbéres foglalkoztatás - munkahelytől függően,
  • Szerződéses járatok - munkahelytől függően,
  • Alkalmi és hosszú távú munkalehetőség,
  • Azonnali kezdés lehetősége,
  • Hóközi fizetés utalás igény szerint lehetséges.

Munkavégzés helye: Országos

Megbízónk profilja:

A Munkahelyteremtő Szociális Szövetkezet Partnereihez (Pest, Fejér, Vas, Veszprém, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron megye) keresünk munkatársakat az ország egész területéről.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alkalmimunka@manatwork.hu-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a hirdetéshez tartozó OE-1859-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatás a 06 20 625 3107-es telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Kapcsolati adatok

Munkahelyteremtő Szociális Szövetkezet

Referenciaszám: OE-1859 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó:
E-mail: alkalmimunka@manatwork.hu
Telefon: 06 20 625 3107