Man at Work - Alkalmazás adminisztrátor (Unix) - Budapest (Referenciaszám: BV-2204)

Állás leírása

Feladatok:

  • Fejlesztői, teszt és éles környezetek üzemeltetői támogatása
  • Alkalmazásokhoz kapcsolódó incidensek, change-ek, problémák kezelése és megoldása
  • Konfigurációk beállítása és dokumentálása
  • Monitoring tevékenység
  • Logfile-ok ellenőrzése
  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  • Unix ismeretek, leginkább AIX és Solaris platformokon
  • Websphere Application Server adminisztrációs tapasztalat
  • Középszintű német és angol nyelvtudás
  • Analitikus és strukturált gondolkodásmód
  • Csapatmunka
  • Utazási hajlandóság a betanulási fázisban (Németország)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Hibajegykezelő rendszer és ITIL ismerete; Tivoli Access Manager / ISAM Security Access Manager IBM TFIM Federarion Identity Manager
  • Apache / Tomcat üzemeltetési tapasztalat

A munkáltató kínálata:

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, német és angol nyelvű önéletrajzát a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2204-es referenciaszámot!

A részletekről Erdélyi-Bertalan Viktória HR tanácsadónál lehet érdeklődni a +3620/339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-2204 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250