Man at Work - Aftermarket SAP & Intel Support Manager (Referenciaszám: NB-2226)

Állás leírása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (logisztika preferált)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat logisztika, anyaggazdálkodás, beszerzés vagy gyártás-tervezés területén, min. 1-2 év
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás

Főbb feladatok:

  • Aftermarket Intel System fejlesztésének támogatása, a rendszer üzemeltetése, karbantartása
  • Az aftermarket tevékenység összehangolása (alkatrészek/eszközök/beszállítók (PUMA) és gyártók (OEM)) az SAP segítségével
  • Társosztályok közötti kapcsolatok fenntartása és fejlesztése különös tekintettel a logisztikai folyamatokra
  • SAP frissítése és a pontosság proaktív módon történő biztosítása, esetleges rendszerhibák feltárása, javítása (referenciák, szállítási tervek, árazás, ellenőrzés)
  • A Costumer Product Line Manager-ek és a felettesek munkájának támogatása, riportok és kimutatások készítése meghatározott időközönként
  • Havi jelentések készítése (különböző KPI-ok, SPI, CSR számítások)
  • Tervezés támogatása (tény és tervadatok szolgáltatása)

  • Sokrétű feladatkör egy dinamikusan fejlődő autóipari cégnél
  • Multinacionális háttér
  • Fejlődési, képzési lehetőségek

A munkavégzés helye:

Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó NB-2226-as referenciaszámot az jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: NB-2226 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56