Man at Work - Adobe Experience Manager fejlesztő -  Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Állás leírása

Feladatok:

  • Az Adobe Experience Manager keretrendszer testre szabása, fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Web Content Management fejlesztési tapasztalat Adobe Experience Manager, korábbi nevén CQ5-tel
  • Erős Java fejlesztői háttér
  • Az AEM komponensek magabiztos ismerete: template, komponens, dialógus, widget és bundle
  • Java Content Repository (API) suite, Sling web framework és Apache Felix OSGi framework, DAM, Workflows ismerete
  • AEM integráció más Adobe termékekkel
  • Tapasztalat CI és automatizálási eszközökkel és folyamatokkal (Jenkins, Selenium, Maven)
  • Tapasztalat agilis fejlesztési metodikákkal

A munkáltató ajánlata:

  • Innovatív, izgalmas projektek
  • Kreatív feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Győr és/ vagy Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az palyazat@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-2080-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-2080 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278-5661