Man at Work - Adminisztrátor / asszisztens - Budapest

Állás leírása

Főbb feladatok, munkák:

-          Napi, heti jelentések elkészítése és kiküldése

-          Dokumentáció rendszerezése, archiválása

-          Adminisztrációs feladatok ellátása (táblázatok, ütemtervek vezetése, karbantartása, ellenőrzése)

-          Kapcsolattartás a menedzserekkel, munkájuk támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          Felsőfokú végzettség

-          MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook, Drive) magas szintű ismerete

-          Precíz, pontos és önálló munkavégzés

-          Kedves, nyitott, érdeklődő és segítőkész személyiség

-          Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

-          Lendületes, dinamikus csapat

-          Igényes munkahelyi környezet

-          Hosszútávú munkalehetőség

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Állás, munka területe(i):

-          Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

-          Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

-          Szakmai asszisztens

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület és XIII. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BSZV-2265-ös referenciaszámot.

Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: BSZV-2265 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Baradits-Szabó Veronika
E-mail: mpme.allas@manatwork.hu