Man at Work - Adatfeldolgozó - Győr (Referenciaszám: OE-2079)

Állás leírása

Feladatok:

  • Adatfeldolgozás
  • Vonalkód technika, támogató rendszer működtetése
  • Egyedi nyilvántartású anyagok tételes átvétele és kiadása a külső és belső ügyfelek felé, kísérő iratok kiállítása
  • Beruházási tevékenységekhez egyéb anyagok biztosítása, felügyelete
  • Leszerelt mérők adatlapok tételes, mérő állás szerinti átvétele
  • Adatlapok határidőn belüli feldolgozása, feldolgoztatása az SAP R3 ISU-ban
  • Egyedi mérő és egyéb mérőköri eszköznyilvántartásban közreműködés, ellenőrzési feladatok (SAP-ISU, SAP-MM)
  • Mérő és egyéb mérőköri eszköz igények továbbítása
  • Leltározások, fogyasztásmérők minősítése, selejtezések intézése
  • A folyamatok adminisztrálása és könyvelése az SAP R3 MM és ISU, PEH modulban
  • Raktári anyagmozgatás, beérkező és kimenő anyagok kézi anyagmozgatása, anyag áttárolások végrehajtása
  • Közreműködés a Minőségirányítási, Munkavédelmi, Környezetirányítási Rendszerek működtetésében

Elvárások:

  • Érettségi
  • Műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Excel, Word felhasználószintű ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Raktári munkavégzés
  • SAP ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Határozott idejű szerződés (2018.12.31-ig)
  • Egy műszakos munkarend
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót adatfeldolgozó munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kivalasztas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-2079-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: OE-2079 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas-Ollári Evelin
E-mail: kivalasztas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 1801